Ми виготовляємо те, що любимо,
і хочемо поділитися цим з вами.

Наші
цінності

Безпека
Ми виготовляємо те, що любимо, і хотіли би поділитись цим с нашими близькими. Безпека і якість є першочерговими для нас. Принципи безпечності харчових продуктів НАССР запроваджено та суворо дотримуються на всіх етапах виробництва – від вирощування до упаковки кінцевого продукту.
Простота
Ми робимо продукти, які складаються лише з одного інгредієнта. Жодних домішок, лише ягоди. Мінімальна обробка, якій піддаються ягоди, забезпечує збереження корисних речовин, а також свіжість смаку та аромату. Користь ягід відома і підтверджена багатьма дослідженнями.
Відповідальність
Ми отримуємо від природи її найкращі плоди і не хочемо повертати їй сміття. Усвідомлюючи важливість екологічних проблем, ми використовуємо пакування з матеріалів, які можна утилізувати або використати повторно. Ми віримо в те, що маленькі зміни можуть привести до великого результату.
Щоденно турбуючись про здоров'я своєї сім'ї, нам доводиться йти на компроміс, обираючи між смачним та корисним. З появою дітей це питання стає ще більш актуальним.
Тому ми вирішили створити продукт з мінімальною обробкою, який був би не тільки корисним але й насправді смачним та зручним у використанні. Так народилась ідея натуральних сухих ягід JARVY. Їх можна їсти просто з банки або додавати до улюблених страв.
Ми переконані, що їжа – це не тільки енергія для життя.
Певні звички харчування можуть як допомогти так і зашкодити нашому здоров'ю. Крім того, їжа дарує емоції та створює настрій.

Ми — це те, що ми їмо.
Слідкувати
E-mail
вул. Магнітогорська, 1, «Ч»
м. Київ, Україна
Адреса
Телефон
Зв'язатися
Політики сайту:
Месенджери