Для виготовлення 1 кг продукту використовується 7 кг свіжих ягід

Чорниця

Відмінне джерело вітамінів С та К, Марганцю, харчових волокон. Містить велику кількість антиоксидантів та корисних рослинних сполук, таких як антоціани та фенольні кислоти.
Веган, без ГМО, без цукру.
Науково доведений вплив чорниці
на здоров'я:
Регуляція
рівню цукру
в крові
Профілактика метаболічного синдрому та діабету 2 типу, зниження інсулінорезистентності, завдяки здатності стимулювати виділення інсуліну та сповільненню засвоєння вуглеводів після вживання їжі, багатої на вуглеводи. Дисбаланс рівня цукру в крові та дієти, багаті на вуглеводи, пов'язують з підвищеним ризиком ожиріння та діабету 2 тип.
Попередження хронічних захворювань
Антиоксиданти, які містяться в чорниці можуть знижувати запалення та оксидативний стрес, які є факторами ризику для виникнення хронічних захворювань таких як діабет, ожиріння, онкологічні та серцево-судинні захворювання.
Покращення
зору
Антоціани, які містяться в чорниці, покращують гостроту зору, забезпечують профілактику глаукоми та синдрому зорової втоми. Крім того, антоціани можуть позитивно впливати на здоров'я очей, шляхом зниження кров'яного тиску.
Антимікробний
ефект
Чорниця може мати антибактеріальний ефект шляхом знищення таких патогенних бактерій, зокрема, таких як Salmonella and Staphylococcus aureus.
Антиоксиданти, що містяться в чорниці можуть позитивно впливати на ділянки мозку, які відповідають за інтелект, пам'ять та когнітивні здібності. Знижує оксидативний стрес, який негативно впливає на нервову систему.
Покращення
функцій мозку
та пам'яті
Зниження факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань, покращення антиоксидантного статусу крові, зниження оксидативного стресу та запальних процесів, покращення стану судин, покращення ліпідного профілю крові, зниження шкідливого окислення ЛПНЦ холестеролу завдяки наявності антоціанів та вітаміну К.
Здоров'я
серцево-судинної системи
Слідкувати
E-mail
вул. Магнітогорська, 1, «Ч»
м. Київ, Україна
Адреса
Телефон
Зв'язатися
Політики сайту:
Месенджери
Click to order